Hakkımızda

VATAN CNC Tarihçesi

20 yılın üzerinde bilgi birikimi ve tecrübeye sahip olan Firmamız, CNC makina ithalat, satış ve satış sonrası hizmetlerde faaliyet gösteren, sektörün en deneyimli firmalarındandır. Kurucularımız Makina sektöründe uzun yıllar boyunca edindiği deneyim ve bilgi birikimini, Yüksek Teknoloji CNC makinalarının ithalat, satış ve servisi konusunda uzmanlaşmış bir ekiple birleştirerek, VATAN CNC 'nin Takım Tezgahları Sektöründe Lider firmalar arasında yerini almasını sağlamıştır.
Firmamız kurulduğu günden itibaren müşterilerine en doğru çözümleri sunabilmek ve en iyi makinaları en uygun koşullarda ulaştırabilmek için önde gelen ve en son teknolojik gelişmelerde lider uluslararası bir çok firma ile işbirliğine gitmiştir.

Daha fazla bilgi edin

Hizmet Politikamız

Çalıştığımız her sektörde verdiğimiz her hizmeti ilk defa veriyormuşçasına heyecanla ve eksiksiz yerine getirmek, Müşterilerimizin beklenti ve isteklerini doğru algılayıp yerine getirerek memnuniyetin devamlılığını sağlamak, Personelimizin gelişimini destekleyerek performansı artırmak, Takım olma bilincini tüm acentelerimizle birlikte hissetmek, Hizmet götürdüğümüz coğrafyada liderliğimizi sürdürmek, Sanayicilerimize en iyi kalitede makinaları en iyi teknik servis hizmeti ile sunmaktır.

Daha fazlasını keşfet

Misyonumuz

Vatan CNC Profesyonel Teknik Servis ekibi ile; “En yüksek seviyede hizmet kalitesi ve müşteri memnuniyeti” ile kendi konusunda örnek gösterilen, referans teşkil edilen bir şirket olma amacı ile çalışmalarına devam etmektedir.
Vatan CNC Daima gelişime açık ve kendisini her geçen gün yenileyen ve bünyesine kattığı şirketler ile referans ağını genişleten rakipsiz firma olma yolunda hızla ilerlemektedir.
İşimiz ile ilgili her konuda yeni teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olarak verimliliğimizi, kişisel ve mesleki eğitimi bir süreklilik olarak değerlendirerek, bilgi birikimi ve deneyimimizi arttırmaktayız

Daha fazla bilgi edin

Markalarımız

HAITIAN PRECISION
HAITIAN, 10.000 kişinin üzerinde çalışanı ve 1.333.000 metrekare Kapalı Alanda Sabit Sıcaklıkta Modern üretim üssüne sahip Dünyanın en büyük Fabrikalarından biridir. Ayrıca Yüksek Teknoloji Kuruluşu ve Ulusal Büyük Teknik Ekipman İşletmesi gibi birçok Ödüle Sahiptir.

WiESSER
Taiwan'ın Lider Makina Üreticileri Arasında Yüksek Kalite ve Performans Makinaları ile Öne Çıkan Wiesser, İsviçre'deki Stratejik Ortaklıklarıyla Avrupa Pazarında oldukça Önemli Yer Bulmaktadır.

MANURHIN K'MX
Dünyanın İlk CNC Kayar Otomat Üreticisi Manurhin K'MX, Avrupanın en büyük teknolojik üretim tesisine sahip olup, Teknolojiyi Tecrübesi ile birleştirerek her zaman ilkleri gerçekleştirmeye devam etmektedir.

Daha fazlasını keşfet

Size daha fazla nasıl yardımcı olabiliriz?